משפכי סל פיברגלס

משפכי סל פיברגלס

משפכי סל פיברגלס הם מתקני ילדים המשמשים כמכשירי ההכנה הטובים ביותר לכדורסל בגילים יותר מתקדמים. משפך סל הוא מקרה פרטי של סל, אבל במקום רשת מתחת לטבעת יש מצע פיברגלס קשיח ללא חורים, שלא ניתן לדעת מה קורה לכדור כאשר הוא נמצא בו. בתחתית אותו מצע יש 2 חורי יציאה, שמאלי וימני ומשם הכדור יוצא. מכאן, ניתן ללמוד שלא ניתן להשתמש בכדורסל רגיל לתרגול משפך סל, שכן כאשר מכניסים את הכדור מבעד לחור כניסה ויש 2 חורי יציאה הם חייבים להיות יותר קטנים ממנו, מה שאכן קורה. אז באיזה כדורים משתמשים? כדורי פלסטיק של בריכות כדורים לילדים או כל כדור אחר שהוא קל משקל ובעל מידותיו של חורי היציאה במשפך, או קטנות מהן.

סוגי משפכי סל פיברגלס לילדים

ניתן להסדיר סוגים רבים של משפכי סל בהתאמה מושלמת לילד. משפכי סל גדולים הם משפכי סל בהם טבעת הקליעה גבוהה בעוד משפכי סל קטנים הם כאלו שהטבעת נמוכה. גובה הטבעת נקבע על פי גובה הפיסול של הסל שמתחת. סל גבוה מעיד על טבעת גבוהה וסל נמוך על טבעת נמוכה, ביחס ישר. מהן מלוא האפשרויות שלכם בהסדרת משפכי סל פיברגלס?

  • משפכי סל פיברגלס עם גרפיקה של סמיילי מחייך.
  • משפכי סל חלקים ללא איורים גראפיים, בצבע צהוב.
  • משפכי סל עם סל גבוה וטבעת גבוהה בקצהו.
  • משפכי סל עם סל נמוך וטבעת נמוכה בקצהו.

כל אחד מדגמי המשפכים ניתן לעצב או עם גרפיקה של סמיילי או בלעדיה. משפכי סל פיברגלס מקובלים לשימוש בקרב מועצות מקומיות ובגני שעשועים פרטיים של מתחמי מגורים ואפילו של בתים 100% פרטיים בהם מעוניינים להסב לילדים עניין מיוחד בחצר. אין ספק כי לגדול עם משפכי סל פיברגלס נחשבת חוויה מכוננת ומספקת במיוחד שתוביל בסבירות לא נמוכה בכלל לאהבה גם לכדורסל בהמשך הדרך.

רפי מזרחי הנדסת פיברגלס – משפכי סל פיברגלס בהתאמה אישית

בחברת “רפי מזרחי הנדסת פיברגלס” ניתן להסדיר משפכים בגודל, בגובה, במידה ועם האיור המתבקש, על פי המתווה העיצובי הנדרש בפארקים השונים. במידה וזהו רכש פרטי לחצר בית, ניתן ואף מומלץ לזמן את הילד שצפוי לשחק במשפך לבחירת העיצוב שהכי קוסם לו. חשוב שההורים ידעו לשים את האצבע איפה שצריך ובהתאם לגובהו וליכולותיו לבחור במשפך הנכון. אם יש ספק שהילד אולי לא יגיע לטבעת הגבוהה יש לבחור בשבילו משפך נמוך ולעבור לדגם גבוה רק אם הוא מתורגל בו היטב.

שאלות ותשובות משפכי סל לגינות או לבית

אנו פוגשים משפכי סל בעיקר בגינות ציבוריות או גני שעשועים אך בפועל, משפכי סל פיברגלס ניתנים להתקנה כמעט בכל מקום החל מבית פרטי ועד אזורים מסחריים כל עוד עומדים בתקנות הבטיחות והאישורים הנדרשים. היום קיימים סוגים שונים של משפכי סל פיברגלס כאשר כל משפכי סל מתאים לאזור אחר או לגינה אחרת. היום תוכלו למצוא משפכי סל בגדלים שונים ובצורות שונות אשר תוכלו ליהנות בהם, לזרוק כדור ולעשות תחרות עם הילדים והחברים.

רמי מזרחי הנדסת פיברגלס מומחים בפיברגלס ובמוצרים שונים המוכנים מפיברגלס. המוצרים שלנו אמינים מאד ועמידים לטווח ארוך בזכות פיברגלס איכותי ובטיחותי. דרכנו תוכלו לרכוש משפכי סל מכל סוג ובגדלים שונים בהתאם לצורך שלכם.

נגישות