מנהרות גלישה

מנהרות גלישה

מנהרות גלישה הן מנהרות המגלשות בפארקי השעשועים הגדולים ובריאות הירוקות של ערים ומושבים רבים ברחבי הארץ. מגלשה סגורה עם מנהרות גלישה יוצרת את האפקט המסקרן והמותח בקרב ילדים ובני נוער, מה שמדרבן אותם מאד להשתתף בגלישה ולקחת חלק פעיל בטיפוס למרום המגלשה כדי לגלות מה יש בפנים. המגע בתוך המנהרה יבש מצד אחד וחלק מאד מצד שני, מה שמספק את ההרגשה הקרובה ביותר כמו של התקן-מים בהתקן שמיועד לחיבור יבשתי. תכונה זו מושכת לקרבת המגלשות המון ילדים מסוקרנים שקיבלו חוות דעת מקודמיהם למשחק, מה שמזמין לא מעט משפחות לבוא ולבקר בפארקים המדוברים. מבחינת תקנים, מדובר על מנהרות גלישה 100% בטוחות שנבנות בהתאם לתקן 14133 לבטיחות ואיכות מוצרי פיברגלס. באמצעות מנהרות גלישה אלו הילדים לא ימהרו לשכוח את הסביבה בה גדלו גם בגילים מבוגרים יחסית.

אפשרויות שונות להטמעת מנהרות גלישה

ניתן להסדיר מנהרות גלישה מסוגים שונים בהתאם לדגמי המגלשות שקיימים ברחבי הפארקים. המנהרות שניתן לחבר למגלשות הן כדלקמן:

  • מנהרה ישרה – נועדה למגלשה ישרה על פי מידות האורך והרוחב שלה.
  • מנהרות עם עיקולים – נועדו למגלשות מעוקלות, בהתאם לזוויות ולכמויות העיקולים ולמידות הפיזיות.
  • שינוי עיצוב המגלשה באמצעות מנהרות – ניתן לבחור מנהרות בצבעים ובגוונים שונים, לא בהכרח בגווני המגלשה המקוריים.

כאשר עוסקים בהסדרת מנהרות גלישה, מבטיחים כי חוויית הגלישה תהיה הרבה יותר מתאימה למציאות הארצישראלית מאשר חוויה פתוחה. מנהרות גלישה מספקות מחסה מסנוור השמש ומחסה מהגשם. בשל כך שהן אוטמות את המגלשות, הן נשארות תמיד יבשות, גם ברסיסי הלילה של 5 בבוקר וגם כאשר בחוץ שורר גשם או שלחות ניכרת באוויר הפתוח. כאשר פארק השעשועים לא נחשף לאיתני מזג האוויר הוא שומר על התשתיות שלו באופן מיטבי ולשם כך בדיוק נועדו מנהרות גלישה.

מנהרות גלישה של "רפי מזרחי הנדסת פיברגלס"

רפי מזרחי הנדסת פיברגלס תתאים עבור המגלשות שלכם בפארקים השונים מנהרות לסגירתן. ניתן למנהר כל סוג של מגלשה, החל ממגלשה לילדים וטף ועד מגלשות מעוקלות לבני נוער. דגם נוסף של מנהרות גלישה שניתן להסדיר הוא מגלשות נוער ישרות פלס בזוויות שונות. “רפי מזרחי הנדסת פיברגלס” הופכת את רעיון הבילוי במגלשות לכזה שיש לו קונספט חדש ומספק במיוחד, כאשר אין בכלל מגע עם השמש או עם הגשמים כאשר נמצאים בתוך אזור הגלישה. ניתן לאחוז בגג המנהרה בתחילת קו הגלישה בשביל לקבל תנופה במהלכה או פשוט ליהנות מגלישה בתא סגור, חלק ואיכותי מאד. בחברת “רפי מזרחי הנדסת פיברגלס” מתמחים בעיצובים שונים של מנהרות גלישה ומספקים אותם על פי הזמנת מחלקת הקניין ברשות המקומית או במועצה האזורית. בשל כך שמנהרות הן חיצוניות, יש בהן בכדי להשפיע מאד על הנוף המלאכותי בכל גן שעשועים. מנהרות גלישה מומלצות הן לשם שיפור חוויית הגלישה והן לשם עיבוי אמיתי של העיצוב המרחבי בגן השעשועים.

שאלות ותשובות מנהרות לגינות ציבוריות או לבית

אנו פוגשים מנהרות פיברגלס בעיקר בגינות ציבוריות או גני שעשועים אך בפועל, מנהרות פיברגלס ניתנות להתקנה כמעט בכל מקום החל מבית פרטי ועד אזורים מסחריים כל עוד עומדים בתקנות הבטיחות והאישורים הנדרשים. 

היום קיימים סוגים שונים של מנהרות פיברגלס כאשר כל מנהרות מיועדת למטרה אחרת ולאזור אחר. בין הסוגים השונים תוכלו למצוא מנהרות בצורות, גדלים ועיצובים שונים כגון מנהרה מעוקלת, מנהרה ישירה ומנהרה צבעונית. 

רמי מזרחי הנדסת פיברגלס מומחים בפיברגלס ובמוצרים שונים המוכנים מפיברגלס. המוצרים שלנו אמינים מאד ועמידים לטווח ארוך בזכות פיברגלס איכותי ובטיחותי. דרכנו תוכלו לרכוש מנהרות בכל סוג ובגדלים שונים בהתאם לצורך שלכם. נגישות